Fisher Space Pen BULLET - Raw

Prodejní cena615,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Skladem
EAN 747609845006
Popis

Mezi zákazníky z celého světa jednoznačně nejoblíbenější řada per značky Fisher Space Pen. Minimalistický styl pera Bullet se stal tématem mnoha článků různých periodik zabývajících se designem a uměním. Díky své jedinečnosti a nadčasovosti si dokonce zasloužilo být permanentně vystaveno v newyorském Muzeu moderního umění (MoMA). V zavřeném stavu je dlouhé pouhých 94 milimetrů a nemá žádné ostré hrany ani výčnělky. Můžete jej u sebe mít celý den, v kterékoliv kapse vašeho oděvu, a ani o něm nebudete vědět. Zato otevřené, s víčkem umístěným z opačné strany, zastává funkci plnohodnotného psacího nástroje. V místě držení pera je navíc vyvedeno rádlování, jež při psaní dokonale zabraňuje klouzání pera v ruce. Pero řady Bullet si oblíbíte do takové míry, že se stane vašim nepostradatelným každodenním společníkem.

Pero Bullet Raw je, jako ostatní kovová pera Fisher Space Pen, vyrobeno z mosazi, avšak bez další povrchové úpravy. Díky tomu bude toto pero vaším používáním a vlivem okolního prostředí získávat specifickou patinu a měnit svůj vzhled, čímž se časem stane absolutně jedinečným.
Vemte, prosím, na vědomí podstatně kratší délku této verze pera v otevřeném stavu (s víčkem umístěným shora), a to pouze cca 107 mm. Kvůli chybějící povrchové úpravě lze totiž víčko na pero nasunout víc než u ostatních verzí per řady Bullet.

  • tělo pera: celokovové, mosazné
  • délka: 98 mm (zavřené pero), 107 mm (otevřené pero)
  • průměr: 10 mm
  • hmotnost: 19 g
  • povrchová úprava: žádná
  • náplň: PR4 - černá, střední
  • balení: dárková krabička

Dovoz, velkoobchodní a maloobchodní prodej produktů společnosti Fisher Space Pen v ČR a SR

info@spacepen.cz
+420 775 057 152


Informace o zpracování osobních údajů